۲۳ شهریور طراحی اسکریپت صدور فاکتور و پرداخت اینترنتی مناسب شرکت ها در رویا پردازان

شما از طريق اين سيستم ،  ميتوانيد برای مشتريان خود  فاکتور اختصاصی ايجاد نموده و سپس اين فاکتور بصورت  اتوماتيک برای مشتری شما از  طريق پيام کوتاه و همچنين يک ايميل اختصاصی  ارسال می شود. ... بیشتر »

۱۴ شهریور اضافه شدن درگاه پرداخت آنلاین بانک ملت

به اطلاع می رساند پیرو عقد قرارد با شرکت  به پرداخت ملت  مشتریان محترم از این پس میتوانند .پرداخت های خود را بصورت آنلاین از درگاه  مستقیم بانک ملت ، علاوه بر درگاههای قبلی ( سامان و پاسارگاد ) ، ... بیشتر »

۱۷ مرداد انتقال به دیتا سنتر رد استیشن انگلستان

به اطلاع می رساند ، سرور rs4 به دیتا سنتر رداستیشن منتقل گردیددیتاسنتر Redstation واقع در کشور انگلستان با دارا بودن ۸ دیتاسنتر در سراسر انگلستان و بکارگیری سخت افزارهای شرکت Dell که از برندهای پیشتاز ... بیشتر »

۸ اردیبهشت رویاپردازان در اینستاگرام همراه شماست

با افتخار از همه ی عزیزان دعوت می نماییم تا به خانواده رویاپردازان در اینستاگرام بپیوندید با پیوستن به اینستاگرام ما از به روزترین خدمات، همچنین مطالب بروز در زمینه بازاریابی اینترنتی ، ... بیشتر »

۲۰ آذر راه اندازی سیستم پیام کوتاه بروی سامانه

سیستم ارسال پیام کوتاه از بهترین و قویترین اپراتور ارسال پیام جهت سامانه طراحی و پیاده سازی شد . از این پس کاربران محترم بلافاصله پس از انجام فعالیت های مختلف بروی سایت توسط پیام کوتاه با سرعت ... بیشتر »

۱۴ آذر راه اندازی درگاه پرداخت آنلاین بانک پاسارگاد

با سلام و احترام خدمت کاربران گرامی جهت سهولت فرایند سفارش و پرداخت مشتریان محترم ، پیرو  عقد قرار داد با شرکت خدمات الکترونیک پاسارگاد  ،درگاه پرداخت آنلاین بانک پاسارگاد  علاوه بر درگاه ... بیشتر »

۱۰ آذر راه اندازی درگاه بانک سامان بروی سامانه

به اطلاع می رساند پیرو عقد قرارد با شرکت سامان کیش مشتریان محترم از این پس میتوانند .پرداخت های خود را بصورت آنلاین از درگاه  مستقیم بانک سامان ، با امنیت کامل انجام دهند .با استفاده از درگاه ... بیشتر »

۹ آذر راه اندازی سامانه پشتیبانی مشتریان

بااحترما به اطلاع می رساند ، سامانه پشتیبانی  جهت ارائه هر چه بهتر خدمات پشتیبانی و همچنین تحقق هر چه بیشتر تعهدات قبلی به مشتریان گرامی راه اندازی گردید . این سامانه  از صفحه نخست وب سایت  و ... بیشتر »